ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

Α' ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

1η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
31/10/20 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΜΠΙΡΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΞ 72-46
31/10/20 ΟΕΕ – ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 59-48
1/11/20 UNDERDOGS – BLUE SELTICS  73-50
1/11/20 BASKET ARMOUR – SIN DREAM 38-48
ΡΕΠΟ : PICK N’ ROLL
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  BLUE SELTICS – PICK N’ ROLL 0-0
  ΟΕΕ – UNDERDOGS 0-0
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 0-0
  SIN DREAM – ΜΠΙΡΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΞ 0-0
ΡΕΠΟ : BASKET ARMOUR
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  PICK N’ ROLL – ΟΕΕ 0-0
  UNDERDOGS – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ 0-0
  ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ – SIN DREAM 0-0
  ΜΠΙΡΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΞ – BASKET ARMOUR 0-0
ΡΕΠΟ : BLUE SELTICS
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – PICK N’ ROLL 0-0
  SIN DREAM – UNDERDOGS 0-0
  BASKET ARMOUR – ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 0-0
  ΟΕΕ – BLUE SELTICS 0-0
 ΡΕΠΟ : ΜΠΙΡΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΞ
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  PICK N’ ROLL – SIN DREAM 0-0
  UNDERDOGS – BASKET ARMOUR 0-0
  ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ – ΜΠΙΡΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΞ 0-0
  BLUE SELTICS – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ 0-0
ΡΕΠΟ : ΟΕΕ
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  BASKET ARMOUR – PICK N’ ROLL 0-0
  ΜΠΙΡΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΞ – UNDER DOGS 0-0
  SIN DREAM – BLUE SELTICS 0-0
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΟΕΕ 0-0
ΡΕΠΟ : ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  PICK N’ ROLL – ΜΠΙΡΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΞ 0-0
  UNDERDOGS – ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 0-0
  BLUE SELTICS – BASKET ARMOUR 0-0
  OEE – SIN DREAMS  0-0
ΡΕΠΟ : ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ 
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ – PICK N’ ROLL 0-0
  ΜΠΙΡΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΞ – BLUE SELTICS 0-0
  BASKET ARMOUR – OEE 0-0
  SIN DREAM – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ 0-0
ΡΕΠΟ : UNDERDOGS

 

9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  PICK N’ ROLL – UNDERDOGS 0-0
  BLUE SELTICS – ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 0-0
  ΟΕΕ – ΜΠΙΡΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΞ 0-0
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – BASKET ARMOUR 0-0
ΡΕΠΟ : SIN DREAM

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΟΜΑΔΩΝ (A’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΝΤΟΙ ΒΑΘΜΟΙ
UNDERDOGS 73 50 2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ 72 46 2
ΟΕΕ 59 48 2
SIN DREAM 48 38 2
 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 48 59 1
BASKET ARMOUR 38 48 1
BLUE SELTICS 50 73 1
ΜΠΙΡΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΞ 46 72 1
UNDERDOGS 0 0 0

 

ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΚΟΡΕΡ ΟΜΑΔΩΝ (A’ ΟΜΙΛΟΥ)

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΝΤΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μ.Ο ΟΜΑΔΑ
1 ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ Γ. 27 1 27 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
2 ΦΥΛΤΖΑΝΙΔΗΣ 22 1 22 UNDERDOGS
3 ΜΑΝΕΤΤΑΣ 19 1 19 ΟΕΕ
4 ΤΣΕΡΚΗΣ 16 1 16 ΟΕΕ
5 ΑΪΒΑΖΙΔΗΣ 15 1 15 ΜΠΙΡΟΥΟΚΙ ΜΠΑΞ
6 ΓΚΟΝΟΣ Φ. 15 1 15 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ
7 ΓΚΟΝΟΣ Κ. 14 1 14 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ
8 ΜΕΛΙΣΣΑΣ 14 1 14 UNDERDOGS
9 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ 13 1 13 UNDERDOGS
10 ΤΥΡΕΛΗΣ 12 1 12 BASKET ARMOUR

 

Β' ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

1η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-0
  CROWS – EPAVLIS CAFE 0-0
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – THE VILLAGERS 0-0
  MODELA – GIALLOROSSI 0-0
ΡΕΠΟ : VILLANOVA CITY
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – VILLANOVA CITY 0-0
  EPAVLIS CAFE – ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ 0-0
  THE VILLAGERS – CROWS 0-0
  GIALLOROSSI – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 0-0
ΡΕΠΟ : MODELA
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  VILLANOVA CITY – EPAVLIS CAFE 0-0
  ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ – THE VILLAGERS 0-0
  CROWS – GIALLOROSSI 0-0
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – MODELA 0-0
ΡΕΠΟ : ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  THE VILLAGERS – VILLANOVA CITY 0-0
  GIALLOROSSI – ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ 0-0
  MODELA – CROWS 0-0
  EPAVLIS CAFE – ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-0
ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ  
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  VILLANOVA CITY – GIALLOROSSI 0-0
  ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ – MODELA 0-0
  CROW – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 0-0
  ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – THE VILLAGERS 0-0
ΡΕΠΟ : EPAVLIS CAFE  
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  MODELA – VILLANOVA CITY 0-0
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ 0-0
  GIALLOROSSI – ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-0
  THE VILLAGERS – EPAVLIS CAFE 0-0
ΡΕΠΟ : CROWS  
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  VILLANOVA CITY – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 0-0
  ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ – CROWS 0-0
  ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – MODELA 0-0
  EPAVLIS CAFE – GIALLOROSSI  0-0
ΡΕΠΟ : THE VILLAGERS  

 

8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  CROWS – VILLANOVA CITY 0-0
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΔΩΡΙΕΑΣ 0-0
  MODELA – EPAVLIS CAFE 0-0
  GIALLOROSSI – THE VILLAGERS 0-0
ΡΕΠΟ : ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ   

 

9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Αγώνας Σκορ
  VILLANOVA CITY – ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ 0-0
  ΔΩΡΙΕΑΣ – CROWS 0-0
  EPAVLIS CAFE – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 0-0
  THE VILLAGERS – MODELA 0-0
ΡΕΠΟ : GIALLOROSSI  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΟΜΑΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ)

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΝΤΟΙ ΒΑΘΜΟΙ
Hρακλής Μαριτσών 0 0 0
Δωριέας Νεοχωρίου 0 0 0
Δωριείτες 0 0 0
Crows 0 0 0
Modela 0 0 0
Epavlis Café 0 0 0
Giallorossi 0 0 0
The Villagers 0 0 0
Villanova City 0 0 0

ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΚΟΡΕΡ ΟΜΑΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΥ)

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΝΤΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μ.Ο ΟΜΑΔΑ
1          
2          
3          
4          
5          
6          
7          
8          
9          
10