ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

Α' ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

VILLAGERS – ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ 56 – 71

ΑΕΝ ΑΦΑΝΤΟΥ – UNDERDOGS 58-67

ΚΟΣΚΙΝΟΥ CITY – HERMES – ELECTROΙΝVEST 44-54

XXSPORTS BC – GIALLOROSSI 31-77

Ρεπό Epavlis BC

2η Αγωνιστική

ΚΟΣΚΙΝΟΥ CITY – EPAVLIS BC 20-0 (A.A.)

XXSPORTS BC – Α.Ε.Ν. ΑΦΑΝΤΟΥ 16 – 70

ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ – GIALLOROSSI  51 – 59

UNDERDOGS – HERMES / ELECTROINVEST 59 – 54 

Ρεπό:The Villagers
3η Αγωνιστική

XXSPORTS B.C – HERMES/ELECTROINVEST 48-83

UNDERDOGS – KOSKINOU CITY 49-39

THE VILLAGERS – EPAVLIS BC 32-84

ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ – Α.Ε.Ν. ΑΦΑΝΤΟΥ 56-59

GIALLOROSSI Ρεπό

4η Αγωνιστική

Villagers-Koskinou City 42-55
Δωριείτες – Hermes Electroinvest 52-56

Underdogs-XXSPORTS B.C 76-45
Epavlis B.C-Giallorossi 68-45
Ρεπό: ΑΕΝ Αφάντου

5η Αγωνιστική

Koskinou City-XXSports B.C 69-37
Epavlis B.CΑΕΝ ΑΦΑΝΤΟΥ54-48
VillagersGiallorossi 50-61
UnderdogsΔωριείτες 72-43
Ρεπό:Hermes Electroinvest

6η Αγωνιστική

Σάββατο 4/2:
(17:30):Epavlis B.C-Hermes Electroinvest
(19:30):Giallorossi-KOSKINOU City

Κυριακή 5/2:
(17:30):Villagers-ΑΕΝ Αφάντου
(19:30):XXSPORTS B.C-Δωριείτες
Ρεπό:Underdogs

7η Αγωνιστική

18-19/02

Hermes Electroinvest-Villagers
Underdogs-Epavlis B.C
Δωριείτες-KOSKINOU City
ΑΕΝ Αφάντου-Giallorossi
Ρεπό:XXSports B.C

8η Αγωνιστική

4-5/03

KOSKINOU City-ΑΕΝ Αφάντου
Villagers-Underdogs
XXSports B.C-Epavlis B.C
Giallorossi-Hermes Electroinvest
Ρεπό:Δωριείτες

9η Αγωνιστική

11-12/03

Epavlis B.C-Δωριείτες
Underdogs-Giallorossi
ΧXsports B.C-Villagers
ΑΕΝ Αφάντου-Hermes Electroinvest
Ρεπό:KOSKINOU City

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙA ΟΜΑΔΩΝ (A’ ΟΜΙΛΟΣ)

1.Underdogs

323-239(+84)

 

10

2. Koskinou City

227-182(+45)

 

8

3. Hermes/Electroinvest

247-23(+44)

 

7

4. Giallorossi

242-200(+42)

 

7

5. Α.Ε.Ν. Αφάντου

235-193(+42)

 

6

6. Εpavlis B.C.

206-145(+61)

 

6

7. Δωριείτες

273-302(-29)

 

6

8.XX Sports B.C.

177-375(-198)

 

5

9.The Villagers

180-271(-91)

 

4

*Το Epavlis B.C, οι Villagers, οι Giallorossi  η Α.Ε.Ν. Αφάντου και Hermes/Electroinvest έχουν εκτίσει το ρεπό τους

*Το Epavlis B.C. έχει ένα μηδενισμό

Β' ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

1η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – FAKE WARRIORS By ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 34-48

VILLANOVA CITY – DIAMONDS BY ARMY GATE 38-56

OEE – SIN DREAM 59-68

CROWS – ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 58-61

2η Αγωνιστική

VILLANOVA CITY – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 56-25

SIN DREAM TEAM – DIAMONDS BY ARMY GATE 71-62

ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – FAKE WARRIOS BY ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 70-37

CROWS – O.E.E 68-57

3η Αγωνιστική

VILLANOVA  – ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 55-80

CROWS – SIN DREAM TEAM 79-58

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – DIAMONDS BY ARMY GATE 40-77

Ο.Ε.Ε– FAKE WARRIORS by ΣΤΑΥΡΟΣ 42-24

4η Αγωνιστική

FAKE WARRIORS BY ΣΤΑΥΡΟΣ-SIN DREAM 40-73
CROWS – DIAMONDS BY ARMY GATE 99-45
VILLANOVA CITY-ΟΕΕ 54-48
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ-ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 44-88

5η Αγωνιστική

Ηρακλής Μαριτσών – ΟΕΕ  30-68
Δωριέας Νεοχωρίου-Diamonds by Army gate 56-57
Crows-Fake Warriors by Σταυρός 86-34
Villanova City – Sin dream 54-67

 
6η Αγωνιστική

Σάββατο 11/2:
(17:30):Diamonds by army gate-Fake Warriors by Σταυρός
(19:30):Ηρακλής Μαριτσών-Sin dream

Κυριακή 12/2:
(17:30):Villanova City-Crows
(19:30):Δωριέας Νεοχωρίου-ΟΕΕ

7η Αγωνιστική

25-26/02

ΟΕΕ-Diamonds by Army gate
Sin dream-Δωριέας Νεοχωρίου
Crows-Ηρακλής Μαριτσών
Fake Warriors by Σταυρός-Villanova City

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙA ΟΜΑΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ)

1

ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

355-251(+104)

9

2

CROWS

390-255(+135)

9

3

SIN DREAΜ

337-294(+43)

9

4

DIAMONDS BY ARMY GATΕ

297-304(-7)

8

5

VILLANOVA CITY

257-276(-19)

7

6

O.E.E

274-244(+30)

7

7

FAKE WARRIORS By ΣΤΑΥΡΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝ

183-305(-122)

6

8

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

173-337(-164)

5